Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję Grafikę & Szeroką Gamę umiejętności Technicznych Metin2.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oferta nieaktualna - podjąłem stałą posadę

Pozdrawiam.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czego oczekujesz w zamian?? Czy pracujesz na zlecenie za PLN czy za posadę w Teamie?

Wszystko zależy od uzgodnionych zasad współpracy. W grę wchodzą jak najbardziej obie możliwości.

 

bardzo ładnie to wygląda więc polecam :)

Dziękuję za dobre słowo :).

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Ładna grafika to logo jest trochę zbyt ściśnięte i ciężko doczytać DESIGN , ale te mini belki + te kryształki wyglądają. Co do prac do 1/3 fajnie wyglądają.

 

Nie znam jako osoby , ale jako grafika polecam

oLqzgYC.png

Opublikowano

nw-pkvofbcwgrnjdnxwwcrl.png

nie chec nic mówić, ale to akurat elementy zielska na ss.

 

a ramki ss z psd jemilo ze zmienionym kolorem

 

ps: co ma nissan 370z do metina?

Opublikowano

 

nie chec nic mówić, ale to akurat elementy zielska na ss.

 

a ramki ss z psd jemilo ze zmienionym kolorem

 

ps: co ma nissan 370z do metina?

 

"Elementy zielska na ss" A przepraszam bardzo Cię, zielsko je sam robi ?!

Są to Free Templates Ornaments udostępnione na deviantarcie.

Z tego co teraz nawet znalazłem na moim ss, jest PSD udostępniony FREE przez Zielska.

- według mnie , nie ma zakazu używania rzeczy udostępnionych.

 

Ramki są od jemilo ze zmienionym kolorem. Nie no pizgam.

Tekstura - Stone Texture ( google ),

Kolor, kwestia filtru fotograficznego ,

Wcięcia, zwykłe lasso i kwestia kreatywności.

 

Co do Nissana, przedstawia on umiejętności re-brushu odmalowywania elementów ręcznie.

(Czyli jeżeli jakość któregoś z donorów, z którego będę robić grafikę będzie niezadowalająca, po prostu Go odmaluję).

 

Wybacz kolego ale niestety każde Twoje stwierdzenie było błędne.

Grafikę robiłem sam, nie mam skłonności do kradzieży grafik, lub ich fragmentów.

Jeżeli nawet miałbym korzystać z tego, to jest to udostępnione do "Downloadu" A czytając wszystkie tematy,

z których według Ciebie niby coś jest od kogoś. To niestety ale skorzystanie z udostępnienia, nie jest zbrodnią.

 

Później podeślę kilka SS'ów z .PSD jeśli nadal będziesz uważać, że coś jest od "KOGOŚ" , ale ten ktoś też musiał to skądś wziąć ...

 

Pozdrawiam.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Ja tu nadal widzę pracę Jemila(belki), BombWorka(logowanie), Zielska(strona, logowanie).

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Ja tu nadal widzę pracę Jemila(belki), BombWorka(logowanie), Zielska(strona, logowanie).

W sumie normalne, to co oczy ujrzą raz widzą cały czas.

Jeszcze BombWorka brakowało, dodaj jeszcze Krulz'a i w ogóle :)

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

W sumie normalne, to co oczy ujrzą raz widzą cały czas.

Inv3r daj sobie spokój z takimi .. 

 

@topic

Polecam , ze strony graficznej :) (bo z osoby to raczej nie znam )

Opublikowano

Inv3r daj sobie spokój z takimi .. 

 

@topic

Polecam , ze strony graficznej :) (bo z osoby to raczej nie znam )

 

W sumie możliwe, że masz rację. Widziałem pracę jednego z Tych "Grafików" .

Pozdrawiam i dzięki za ocenę ! :)

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

CTR+V ! :D

Ja nie widzę nic złego w kopiowaniu kogoś prac tylko wtedy nie oferuj się jako grafik bo to troszkę nie wypada uważać się za grafika z kogoś grafiką mimo że one sa udostępnione :)

Co do 3 oraz 4 obrazka "twoich prac" wystarczy wklepać w googole "underwater" i zrobionę :)

 

@UP a co do :

 

 

Ja tu nadal widzę pracę Jemila(belki), BombWorka(logowanie), Zielska(strona, logowanie).

 

Łatwo się o tym prekonać mianowicie wystarczy rozciągnąć to twoje ramki do moich i włala :D

Opublikowano

W sumie normalne, to co oczy ujrzą raz widzą cały czas.

Jeszcze BombWorka brakowało, dodaj jeszcze Krulz'a i w ogóle :)

Kurlza tutaj nie widzę, ale to zapewne kwestia czasu.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Kurlza tutaj nie widzę, ale to zapewne kwestia czasu.

Nie dość że ślepy, to i jeszcze Wróżbita.

 

Pogratulować :)

 

END OT. Żegnam :)

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Nie dość że ślepy, to i jeszcze Wróżbita.

 

Pogratulować :)

 

END OT. Żegnam :)

Nie pogrążaj się już, pls.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

CTR+V ! :D

Ja nie widzę nic złego w kopiowaniu kogoś prac tylko wtedy nie oferuj się jako grafik bo to troszkę nie wypada uważać się za grafika z kogoś grafiką mimo że one sa udostępnione :)

Co do 3 oraz 4 obrazka "twoich prac" wystarczy wklepać w googole "underwater" i zrobionę :)

 

@UP a co do :

 

 
 

 

Łatwo się o tym prekonać mianowicie wystarczy rozciągnąć to twoje ramki do moich i włala :D

 

http://scr.hu/0x2o/4xwwt

 

http://scr.hu/0x2o/o6l3g

 

http://scr.hu/0x2o/6tqxo

 

http://scr.hu/0x2o/x4a6f

 

http://scr.hu/0x2o/dsddh

 

http://scr.hu/0x2o/vqhlg

 

Efekt:

 

http://scr.hu/0x2o/wtmzy

 

Wszystko od kogoś , Śmiech. A te ramki to nie wiem jak spasowałeś xD

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Oj tylko winny się tłumaczy i to z jakim bulwersem :)

 

@UP na przyszłość nie musisz do mnie pisac na gg żeby mi się tłumaczyć bo mi to jest zbędę :)

Opublikowano

Nie, po prostu nie toleruję prawdy wyssanej z dupy, profesjoanalnego grafika :>

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Gz, potrafisz skleić kilka obrazków.

Co do ramek to już musisz przyznać, że są Jemila, bo jeszcze bardziej się pogrążysz i Twój koniec będzie jeszcze bliższy.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Gz, potrafisz skleić kilka obrazków.

Co do ramek to już musisz przyznać, że są Jemila, bo jeszcze bardziej się pogrążysz i Twój koniec będzie jeszcze bliższy.

 

Jak będę u siebie, pojawi się tutorial jak zrobić taki "3minutowy" efekt xD

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Aaaa czyli jednak nie taloerujesz prawy mimo tego że ją wyssałem z dupy no to nie zlę ja tylko podejrzeniami sypałem a tu proszę sam piszesz że to prawda :D

Huhu sklejka sklejka sklejka ! :D

Tylko ode  mnie pozdrawiam ! :D

 

No to teraz dojeb*** taki efekt w 3 min ! :D

Pewnie wycinanie góry by ci zajęło z 15 :D

 

Elo elo tyle z mojej strony :D

Opublikowano

Prawda wyssana z dupy, czyli gówno prawda. Ktoś ma problem z interpretacją :D

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Prawda wyssana z dupy, czyli gówno prawda. Ktoś ma problem z interpretacją :D

Ktoś ma problem z przywłaszczaniem sobie pracy innej osoby.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Racja, miałbym problem. Dlatego tego nie uczyniłem :)

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...